Kokybės politika

Kokybės politika

LT

UAB saugos tarnybos „Argus“ veiklos politika

Saugos tarnyba „Argus“ – tai ilgametė sėkminga praktinė patirtis rengiant, diegiant ir įgyvendinant kompleksinius apsaugos sprendimus, kurie užtikrina profesionalią, patikimą apsaugą tiek verslo, tiek privatiems klientams.
Kliento poreikių supratimas, kiekvieno įmonės darbuotojo profesionalus darbas, atitinkantis ir viršijantis kliento lūkesčius, yra tai, kas lemia mūsų veiklos rezultatus. Visiškai tenkinant ne tik klientų, bet ir suinteresuotųjų šalių poreikius bei teisinius reikalavimus, saugos tarnyboje „Argus“ yra nuolatos gerinama darbuotojų saugos ir sveikatos politika bei aplinkosaugos vadybos sistema – tobulinant darbo organizavimą ir paslaugų teikimą energetiniu ir ekologiniu atžvilgiu.
Mūsų visi veiksmai, prisiimant ir vykdant įsipareigojimus klientams ir verslo partneriams, yra grindžiami mūsų vertybėmis: rezultatų siekimu, patikimumu, nuolatiniu tobulėjimu,  bendradarbiavimu, sąžiningumu. Patikimumas reiškia, kad esame atsakingi už savo žodžius, veiksmus ir jų rezultatus. Todėl mes nuolat:

Žinome kliento esamus ir numatome jo būsimus poreikius;  

  • Kiekvieną darbą padarome tinkamai iš pirmo karto;
  • Dirbdami vadovaujamės galiojančiomis darbo tvarkomis, racionaliai naudojame visus išteklius ir darbo priemones, laikomės konfidencialumo, kokybės, darbuotojų saugos ir sveikatos bei aplinkos apsaugos standartų;
  • Vertiname profesinės rizikos veiksnius, galinčius veikti darbuotojų saugą ir sveikatą, darbinėje veikloje taikome darbuotojų saugos ir sveikatos prevencines priemones ir geriname visų darbuotojų darbo aplinką ir sąlygas įmonėje, mažinant kenksmingų ir pavojingų rizikos veiksnių poveikį;
  • Tobuliname darbo organizavimą, kad būtų sumažinta galimai daroma žala aplinkai ir išvengta vandens, oro ir žemės užterštumo;
  • Matuojame veiklos rezultatus, jais remiamės nuolat gerindami veiklos procesus ir paslaugas.

Įmonės vadovybė įsipareigoja planuoti tikslus, kontroliuoti jų įgyvendinimą, nuolat vertinti sistemos rezultatyvumą. Taip pat užtikrinti, kad įgyvendinta ir sertifikuota sistema būtų prieinama žmonėms, dirbantiems organizacijoje ir susijusiems su jos veikla.

 

Turite klausimų?

Susisiekite su mumis!

LT
Menu

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.